Czym jest
Treevent?Treevent to platforma umożliwiająca sprawną realizację eventów poprzez zapewnienie narzędzi do budowy strony www, rejestracji gości, płatności on-line i fakturowania oraz zarządzania komunikacją z uczestnikami oraz dostępu do dedykowanej aplikacji bez dodatkowych opłat.
 • Skontaktuj się
  z nami
    • Wypełnij formularz
  online
    • Stwórzmy razem
  stronę Twojego
  wydarzenia • Twoje wydarzenie
  jest GOTOWE!

Co otrzymasz?

Strona Internetowa

W oparciu o dostępne moduły, w łatwy i przystępny sposób stworzysz stronę wydarzenia. Nadasz jej osobisty charakter wybranym fontem, grafikami, materiałami video. Rozbudujesz o dowolne moduły agendy, galerii zdjęć, kontaktu, konta uczestnika czy partnerów i raportów.

Aplikacja mobilna

GCA Conference APP - możliwa do ściągnięcia na IOS oraz Android. Kompleksowa aplikacja zawierająca Twój bilet wstępu, informacje o wydarzeniu, prelegentach, programie itp. Daje możliwość oceny prelegenta, zadania mu pytania podczas wystąpienia czy obejrzenia transmisji na żywo. To samo co jest w aplikacji, jest również dostępne w Twoim, indywidualnym panelu uczestnika bezpośrednio na komputerze.

System biletowy

Dzięki elastycznemu systemowi rejestracji, możesz określać jakie dane użytkownika są niezbędne do zakupu biletu. Możesz także tworzyć wejściówki i bilety skrojone idealnie na potrzeby Twojego wydarzenia oraz dodatkowo modyfikować je kodami rabatowymi lub zerującymi dla uczestników. System umożliwia również dobieranie dodatków do biletów wstępu w promocyjnych cenach - tutaj wszystko zależy od Ciebie. 

Rejestracja

System posiada trzy rodzaje rejestracji wraz z płatnościami on-line za bilety i całym panelem zarządzania powiadomieniami z uczestnikami. Każdy typ rejestracji dopasowany jest do różnych potrzeb Organizatora. Po evencie otrzymujesz szczegółowe dane o uczestnikach, ich aktywności oraz o frekwencji na poszczególnych wykładach lub panelach.

Karta konferencyjna

Oferujemy możliwość zamówienia u nas kompletu kart dla uczestników Twojego wydarzenia. Na karcie zapiszesz np.: wejścia na zamknięte warsztaty, odbiór lunchu, wejście na bankiet oraz oczywiście uprawnienie do wejścia na samo wydarzenie. Karta może posiadać swoją indywidualną, dedykowaną szatę graficzną, którą zaprojektujemy dla Ciebie. Karty sprawdzane są przez obsługę konferencji za pomocą telefonu komórkowego z naszą aplikacją weryfikacyjną (Veryfikator). Dzięki użyciu kart i aplikacji będziesz wiedział ile osób faktycznie zjawiło się na Twoim wydarzeniu oraz z których paneli lub wydarzeń skorzystali. Aplikacja działa wyłącznie na urządzeniach z systemem Android.

Korzyści

Gdańska Platforma Eventowa to sprawdzony system,

który w przystępny i kompleksowy sposób ułatwi organizację twojego wydarzenia.

 

 • kompleksowa obsługa
  i zarządzanie eventem

  Bez opłat, prowizji i abonamentu. W przypadku wydarzeń bezpłatnych nie poniesiesz kosztów z tytułu użytkowania platformy. Jeśli organizowane przez Ciebie wydarzenie będzie płatne, prowizja wyniesie 2,5% (z kontem Przelewy24) lub 5% (bez konta Przelwy24).

 • zarządzanie
  uczestnikami

  Krótki czas i sprawny proces rejestracji uczestników. Dzięki wykorzystaniu kodów QR lub kart uczestnika, czas rejestracji 1 osoby to zaledwie 20 sekund!

 • opieka i wsparcie
  merytoryczne

  Możliwość budowania relacji z uczestnikami. Zintegrowana aplikacja pobierająca dane ze strony wydarzenia umożliwia wysyłanie powiadomień typu „push” oraz zadawanie pytań i wystawianie ocen prelegentom w trakcie eventu. Platforma daje Ci również możliwość budowania bazy mailingowej oraz wysyłania maili przed, w trakcie i po wydarzeniu.

 • promocja
  wydarzenia

  Skoordynowane działania promocyjne i marketingowe. Treevent pozwoli Ci na zbieranie bazy subskrybentów i wysyłkę newsletterów do uczestników, a także szerszą analizę z wykorzystaniem kodów Google Ads i Google Analytics.

Wydarzenia plenerowe/
koncerty/festyny

Masz w planach organizację eventu na świeżym powietrzu z udziałem publiczności, wystawców, licznych gości oraz imprez towarzyszących? W bardzo prosty sposób, przy pomocy naszego narzędzia, samodzielnie stworzysz swój wymarzony event.

image
image

Konferencje/
kongresy

Planujesz zorganizować konferencję, a może bardziej skomplikowany event? Czy będzie to kilkudniowe spotkanie, połączone z warsztatami, bankietem wieczornym, odbywające się w kilku miejscach oraz z udziałem różnych typów uczestników? Twoi goście to klienci biznesowi, członkowie stowarzyszeń, środowisko naukowe lub osoby zrzeszone w różnych organizacjach?

Spotkania/
szkolenia/warsztaty

Jesteś organizatorem eventu na mniejszą skalę? Twoi goście to klient indywidualny, rodziny z dziećmi, koneserzy sztuki, kultury, muzyki? Wspaniale, platforma Treevent jest dla Ciebie.

image

Rekomendacje