News > Serce światowej branży eventowej. IMEX 2022

Serce światowej branży eventowej. IMEX 2022

(2022-05-26)

Ponad 2800 wystawców z 90+ krajów z całego świata spotka się w jednym miejscu. Tak duża skala wydarzenia, świadczy o odbiciu się branży eventowej, po latach stagnacji spowodowanej pandemią COVID-19.

Już 31 maja weźmiemy udział w konferencji IMEX. W Messe Frankfurt we Frankfurcie nad Menem spotkają się zarówno właściciele firm, pracownicy agencji marketingowych czy po prostu – przedstawiciele szeroko rozumianej branży eventowej.

Celem uczestnictwa Gdansk Convention Bureau jest promowanie naszego kraju i miasta jako destynacji eventowej oraz – w obliczu wojny na Ukrainie – promowanie Polski jako bezpiecznego miejsca.

W tegorocznej edycji wydarzenia wezmą udział przedstawiciele krajów z różnych części świata: wiele państw europejskich, Północnej i Południowej Ameryki oraz krajów azjatyckich, m.in.: Tajlandii, Filipin, Tajwanu czy Hong Kongu. Ponadto pojawi się największa jak dotąd, liczba krajów afrykańskich: np. z Rwandy, Tunezji, Ugandy, jak również przedstawiciele z krajów Środkowego Wschodu z m.in.: Dubaju, Abu Dhabi czy Kataru.

W czasie konferencji IMEX uczestnicy mogą nawiązać kontakt, zainspirować się a także dołączyć do ekspertów z branży poprzez program edukacyjny oraz liczne networkingowe aktywności. W jednym miejscu znajdą oni licznych partnerów oferujących profesjonalne zaplecze: od sieci hoteli i właścicieli obiektów eventowych do dostawców najnowszych rozwiązań technologicznych.

IMEX to miejsce dla działaczy branży eventowej z różnego typu dziedzin, sektorów oraz szczebli. Niezależnie od pełnionego stanowiska przy organizacji wydarzenia – na IMEX każdy znajdzie coś dla siebie.

Wróć