Gdański system konferencyjny

Nowoczesna platforma organizacji konferencji


 
Kompleksowy pakiet narzędzi, który umożliwia
 • dotarcie do uczestników poprzez profesjonalną stronę wydarzenia (tworzoną bezpośrednio w systemie),
 • przeprowadzenie procesu rejestracji uczestników – dzięki mechanizmowi sprzedaży biletów online,
 • szybką weryfikację obecności uczestnika w trakcie wydarzenia – dzięki  karcie konferencyjnej oraz aplikacji dla organizatora,
 • stały kontakt z uczestnikiem w trakcie wydarzenia poprzez aplikacje mobilną, która jest częścią rozwiązania.

 

Wszystko w jednym miejscu

Wybierając nasze rozwiązanie otrzymujesz pełen pakiet narzędzi do organizacji i promocji swojego wydarzenia – wszystko w jednym miejscu! 

 • Promuj swoje wydarzenie – system umożliwia tworzenie dedykowanej strony internetowej eventu bez dodatkowych kosztów. Łatwo, szybko i profesjonalnie.
 • Skróć czas rejestracji uczestników – wystarczy kilka kliknięć, aby Twoi klienci zapisali się na wydarzenie i dokonali płatności. Ty zyskujesz pełną listę uczestników i możliwość kontaktu z nimi przed oraz w trakcie konferencji (poprzez dedykowaną aplikacje mobilną).
 • Długie oczekiwanie przy rejestracji w dniu eventu? Koniec z tym. Dzięki aplikacji dla uczestnika i dla organizatora, rejestracja w dniu wydarzenia (wraz z odbiorem pakietu startowego) zajmuje jedynie 25 sekund!  
 • Organizuj czas wolny swoim gościom – bez wysiłku. Nie musisz już martwić się, w jaki sposób zorganizować uczestnikom atrakcje po konferencji. Jako organizator otrzymujesz dostęp do oferty atrakcji turystycznych w Gdańsku – wraz ze zniżkami. Wybieraj z szerokiego zestawu możliwości i organizuj czas wolny swoim gościom. Ich zadaniem będzie jedynie uruchomienie aplikacji mobilnej (lub użycie karty konferencyjnej) i skorzystanie z zaproponowanej przez Ciebie atrakcji.

Poznaj możliwości systemuStwórz profesjonalną stronę wydarzenia

W kilka minut zbudujesz stronę dla swojego wydarzenia – dodasz logo, zdjęcia, informacje o prelegentach oraz program. I przede wszystkim moduł rejestracji uczestników lub sprzedaży biletów. 

Strony wydarzeń tworzone poprzez nasz system świetnie działają także na urządzeniach mobilnych.
Zobacz przykładową stronę wydarzenia.

W razie potrzeby, możemy również przepiąć stronę pod Twoją domenę lub przygotować spersonalizowany szablon.

Czas na rozpoczęcie rejestracji!

W szybki i łatwy sposób skonfigurujesz własny formularz rejestracji – cenę, kategorie biletów lub bezpłatnych wejściówek oraz odpowiednie rabaty. Możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczeń i w kilka chwil rozpocząć rejestrację uczestników wydarzenia.

Czas na event!

Nadszedł ten dzień! Uczestnicy Twojego wydarzenia otrzymali e-mail z unikalnym kodem QR, uprawniającym do odebrania pakietu startowego, specjalnej karty uczestnika oraz możliwość zalogowania się do aplikacji mobilnej. To właśnie ona – w bardzo intuicyjny sposób poprowadzi ich przez całe wydarzenie, będąc niemalże osobistym asystentem w trakcie eventu. Twój panel Organizatora pozwoli Ci na wysyłanie powiadomień do uczestników konferencji i utrzymywanie z nimi stałego kontaktu.

Dowiedz się więcej o karcie uczestnika oraz o aplikacji mobilnej.

Strefa Organizatora

Poznałeś już najważniejsze korzyści Gdańskiego Systemu Konferencyjnego – teraz pora na wypróbowanie ich w praktyce! Załóż konto Organizatora i ciesz się nieograniczonymi możliwościami naszego rozwiązania!


Zobacz nasz cennik.


Załóż konto organizatora

Aplikacja konferencyjna dla uczestnika

Aplikacja mobilna dla uczestnika konferencji pozwoli Ci w prosty sposób komunikować się z nim w trakcie wydarzenia. Dzięki niej możesz na bieżąco przekazywać wszystkie niezbędne informacje, dbając o komfort swojego gościa w trakcie całego eventu.
Rejestracja w dniu konferencji, program wydarzenia, lista prelegentów, informacje reklamowe sponsorów, organizacja czasu wolnego, a nawet grywalizacja – wszystko w jednej aplikacji!

Aplikacja dostępna w systemach Android i IOSHarmonogram wydarzenia

Dzięki aplikacji możesz przekazać uczestnikom dokładny harmonogram eventu – a w razie potrzeby zmodyfikować go w każdym momencie. O wszystkich zmianach uczestnicy zostaną automatycznie poinformowani. Bez kosztownych wydruków i dużych, nieporęcznych folderów. W trosce o środowisko i w duchu „eko”.

Informacje o prelegentach.

To łatwy dostęp do informacji dla Twojego uczestnika. Aplikacja pozwala na ocenę wystąpień poszczególnych prelegentów. To istotna informacja zwrotna od uczestników Twojego wydarzenia.

Dostęp do indywidualnej listy świadczeń danego uczestnika

W aplikacji mobilnej każdy uczestnik ma dostęp do własnej listy wydarzeń w ramach konferencji. Wybrane prelekcje, warsztaty, bankiet wieczorem lub study tour? Wszystko będzie miał zawsze przy sobie.

Bądź w kontakcie

Dodawaj i moderuj informacje o wydarzeniu na bieżąco. Korzystając z panelu Organizatora możesz wysłać powiadomienia o starcie lunchu, opóźnieniu, rozpoczęciu  kolejnego panelu, wydarzeniach towarzyszących. Każda informacja będzie wyświetlana jako powiadomienie push na telefonach gości eventu, którzy pobrali aplikację.

Ankieta po konferencji

Informacja zwrotna to podstawa nowoczesnych wydarzeń. Zadawaj pytania podsumowujące Twoje wydarzenie na gorąco w aplikacji, wtedy gdy wrażenia są jeszcze najbardziej aktualne.

Aplikacja zamiast karty

Aplikacja dla uczestnika może spełnić dokładnie tę samą rolę co karta konferencyjna. Indywidualny kod QR w każdej aplikacji pozwoli na skorzystanie z dedykowanej oferty przez uczestnika wydarzenia.

Karta Turysty i bilet 24h

Zależy nam na tym, aby zarówno Twoje wydarzenia, jak i Gdańsk pozostał na długo w pamięci Twoich gości. Z naszą aplikacją mobilną uczestnicy otrzymują szereg rabatów i bezpłatnych wejść do restauracji i atrakcji turystycznych Gdańska. Dodatkowo w każdym momencie mogą zakupić - z poziomu aplikacji - bilet na komunikację miejską.

Powiadomienia dla grup

Chcesz powiadomić uczestników, że ich warsztat już się rozpoczyna? Z panelu Organizatora wybierz grupę warsztatową i wyślij im powiadomienie. Ta funkcja ma mnóstwo zastosowań! W taki sam sposób możesz powiadomić swoich gości, że pod ich hotelem czeka na nich autokar, a nawet przesłać indywidualną wiadomość do konkretnego uczestnika Twojego wydarzenia.

Komunikacja w trakcie eventu

Zadbaj o interakcję między uczestnikami i prelegentami - pozwól gościom zgłębiać poruszane w trakcie wydarzenia zagadnienia. Pytania zadane w aplikacji mobilnej wyświetlą się osobie prowadzącej wydarzenie lub konkretnemu prelegentowi. Uczestnicy zyskają poczucie, że są aktywnymi uczestnikami - a nie wyłącznie słuchaczami.

Karta konferencyjna dla uczestnika konferencji


 
Rejestracja wejścia z Kartą GCC

Możesz zamówić od nas komplet kart dla uczestników Twojej konferencji. Na karcie zostanie zapisane np uprawnienie do odbioru pakietu startowego, wejścia na zamknięte warsztaty, odbiór lunchu. W każdej chwili, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub w punktach informacji turystycznej, uczestnicy będą mogli samodzielnie doładować swoją kartę biletem komunikacji miejskiej lub dokupić atrakcje z bogatej oferty turystycznej Gdańska.

Aplikacja mobilna dla Organizatora

Karty sprawdzane są przez obsługę konferencji za pomocą telefonu komórkowego z  aplikacją mobilną dla Organizatora. Dzięki użyciu kart i aplikacji weryfikującej będziesz wiedział ile osób faktycznie zjawiło się na Twoim wydarzeniu oraz z których paneli lub wydarzeń skorzystali. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android i jest dostępna do pobrania ze Sklepu Play. 

Nie tylko sala konferencyjna

Zależy nam, aby uczestnicy Twojego wydarzenia zostali w Gdańsku jak najdłużej i czuli się u nas wspaniale. Na kartach uczestników zawsze zapewniamy pakiet rabatów do restauracji i na bilety do atrakcji turystycznych. Przygotowaliśmy specjalną ofertę atrakcji w Gdańsku, które możesz dodać do kart swoich uczestników.

Zobacz ofertę
Dedykowana karta dla uczestników Twojej konferencji

Karta może zyskać unikalny wygląd dla Twojej konferencji, stając się jednocześnie miłą pamiątką dla uczestników.Wydarzenia płatne
 • Prowizja 2.5%
 • Bez abonamentu i ukrytych opłat
 • Dedykowana podstrona wydarzenia
 • System rejestracji uczestników
 • Aplikacja mobilna dla uczestników
 • Aplikacja mobilna dla organizatora
 • Pakiet narzędzi statystycznych
 • Pakiet działań promocyjnych
!
Wydarzenia
Bezpłatne
 • Bez prowizji i abonamentu
 • Dedykowana podstrona wydarzenia
 • System rejestracji uczestników
 • Aplikacja mobilna dla uczestników
 • Aplikacja mobilna dla organizatora
 • Pakiet narzędzi statystycznych
 • Pakiet działań promocyjnych

chcesz skorzystać z systemu?
Napisz do nas

gcb@visitgdansk.com
Oferta specjalna
 • Dla członków GOT
 • Dla partnerów GOT
 • Dla posiadaczy karty GCC