Aktualności > 06.04 Webinar| Co zrobić w czasie podróży przez kryzys?

06.04 Webinar| Co zrobić w czasie podróży przez kryzys?

(2020-05-20)

Zapraszamy na 3 webinar organizowany przez Gdańską Organizację Turystyczną, z myślą o obecnym kryzysie, z jakim zmaga się cała branża turystyczna. Webinar odbędzie się 4.06.2020, o godz. 11:00.

Skutki obecnej sytuacji można opisać za pomocą dwóch słów – Social Distancing.

Social Distancing to nowa norma społeczna, która wszystko zmieniła i siłą rzeczy wpływa zarówno na nas, jak i nasz biznes. To, co nas obecnie dotyka, jest wielką próbą zarówno dla ludzi, jak i dla firm. To wielka próba elastyczności i gotowości do podjęcia szybkich działań. To także próba odnalezienia się w nowej rzeczywistości społecznej i biznesowej. Dla niektórych tylko na pewien czas, a dla innych być może już na zawsze. To nie jest na pewno czas na czekanie!


Kryzys trzeba dobrze wykorzystać i przygotować się do powrotu na nowy rynek. 

Prowadzący - Łukasz Murawski

Łukasz Murawski to doświadczony ekspert w zakresie budowania marek i brandingu. Pomaga firmom odróżnić się na rynku oraz zdefiniować cel biznesowy.  

Psycholog społeczny od początku drogi zawodowej związany z brandingiem. Partner w 102 Group. Pomaga firmom wyróżnić się na rynku i wypracować założenia komunikacji. Zwolennik upraszczania skomplikowanych teorii – po ludzku tłumaczy zagadnienia związane z tworzeniem wizerunku. Prowadzi warsztaty i szkolenia zarówno po polsku, jak i po angielsku. Wykłada Psychologię Marketingu i Reklamy w Wyższej Szkole Bankowej. Doradza startupom w inkubatorach przedsiębiorczości. Publikuje w najważniejszych polskich magazynach poświęconych marketingowi. Tworzy pierwszy w Polsce cykl wywiadów ze światowej klasy ekspertami w dziedzinie brandingu.

Data: 4.06.2020

Godz. 11:00 - 13:00

Zarejestruj się TUTAJ

Wróć