Zaplanuj swój event

Gdańsk ma dużo do zaoferowania

Całe Pomorze, a zwłaszcza jego stolica – Gdańsk, mają bardzo dużo do zaoferowania nawet najbardziej wybrednemu turyście. To co sprawdza się w turystyce indywidualnej, znajduje także odzwierciedlenie w turystyce biznesowej. Mnogość i różnorodność obiektów konferencyjnych i targowych przyprawia o pozytywny ból głowy! Każdy organizator wydarzeń ma tu szeroki wybór: od zabytkowych obiektów, przez piękne sportowe areny, aż po super nowoczesne centra targowo-wystawiennicze.

Event to nie tylko spotkanie

Decydując się na organizację Twojego wydarzenia w Gdańsku lub okolicach, możesz być pewny, iż nie będziesz miał problemu z zagwarantowaniem uczestnikom propozycji spędzenia czasu wolnego! Dostęp do morza, piaszczyste plaże, tereny zielone i bogata oferta kulturalno-rozrywkowa sprawią, że z łatwością dobierzesz atrakcje odpowiadające oczekiwaniom uczestników. Pamiętaj, że ofertę czasu wolnego możesz przygotować korzystając z Gdańskiego Systemu Konferencyjnego!

Baza Konferencyjna

W Gdańsk Convention Bureau doskonale zdajemy sobie sprawę, że coraz częściej klienci branży nie chcą się „po prostu spotkać”. Chcą to zrobić w miejscu specjalnym, miejscu rozpoznawalnym, miejscu z historią. W obiekcie, którego położenie pozwala wykorzystać potencjał turystyczny danego miejsca poprzez organizację czasu wolnego dla uczestników wydarzenia. Pomorze i Gdańsk odpowiedzą na każdą potrzebę. Zapraszamy do zapoznania się z listą obiektów konferencyjnych. Jesteśmy pewni, że znajdziecie dla siebie coś wyjątkowego.

 

Potrzebujesz wsparcia w organizacji wydarzenia?


Wypełnij RFP
 

Zespół Gdańsk Convention Bureau skotaktuje się z Tobą!

Program Rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO)

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie, tzw. Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO). Rekomendacje Convention Bureau są gwarantem najwyższej jakości oferowanych usług. Potencjalni zleceniodawcy organizacji konferencji mają więc pewność, że uzyskają to czego oczekują, na wysokim poziomie. Program rekomendacji GCB jest oparty na założeniach programu Poland Convention Bureau i jest realizowany w cyklu dwuletnim. Lista obecnie rekomendowanych PCO znajduje się poniżej.

Jesteś zainteresowany dołączeniem do tego grona? Zapoznaj się z regulaminem i prześlij nam niezbędną dokumentację.

Pobierz dokumentacje

Dostawcy usług

Profesjonalni Organizatorzy Konferencji

Firmy cateringowe

Usługi transportowe

Tłumaczenia

Inne usługi

Incentives w Gdańsku


Zadbaj, aby Twoje wydarzenie stało się dla jego uczestników czymś więcej! Gdańsk to miasto o ponad 1000-letniej historii. Pozwól swoim gościom odkryć jego tajemnice i niesamowite legendy. Daj się zabrać w kulinarną podróż, zobacz miasto od strony wody czy z lotu ptaka. Nasz Region to nie tylko historia, ale długie kilometry wspaniałych plaż, zielone tereny parków narodowych, liczne jeziora i średniowieczne zamki.

Przykładowe programy motywacyjne

Zainspiruj się

W Regionie

Jeden z najpiękniejszych przyrodniczo obszarów w Polsce