BanGlob Catering

BanGlon - niebanalnie i globalnie. 20-letnie doświadczenie w realizacji eventów cateringowych w Trójmieście i w całym kraju. Gwarancja organizacji eventów z wyobraźnią, których atutami są menu z charakterem i perfekcyjna obsługa spotkań biznesowych z uwzględnienie, zasad protokołu dyplomatycznego, kongresów, konferencji oraz gal i bankietów

 • ul. Norwida 4c, Gdynia
 • telefon: +48 601 591 095
 • e-mail: banglob@banglob.pl

Hotel Scandic Gdańsk

Scandic Gdansk położony jest w samym sercu miasta, naprzeciwko Dworca Głównego PKP i zaledwie 30 minut od lotniska. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Europejskie Centrum Solidarności, zaledwie kilometr od Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Muzeum II wojny światowej oraz 5 km od centrum targowego Amber Expo i stadionu Energa Gdansk. Hotel posiada 143 pokoje, w tym: 1 Apartament biznesowy, 17 apartamentów typu Junior Siute, 69 pokoi typu standard oraz 56 pokoi standard plus w zupełnie nowej odsłonie. Hotel posiada zmodernizowanych w 2017 r. 7 sal konferencyjnych o powierzchni od 18 m2 do 303m3. Jako pierwszy z hoteli sieciowych posiadamy certyfikat EU Ecolabel w Polsce.Scandic Gdansk położony jest w samym sercu miasta, naprzeciwko Dworca Głównego PKP i zaledwie 30 minut od lotniska. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Europejskie Centrum Solidarności, zaledwie kilometr od Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Muzeum II wojny światowej oraz 5 km od centrum targowego Amber Expo i stadionu Energa Gdansk. Hotel posiada 143 pokoje, w tym: 1 Apartament biznesowy, 17 apartamentów typu Junior Siute, 69 pokoi typu standard oraz 56 pokoi standard plus w zupełnie nowej odsłonie. Hotel posiada zmodernizowanych w 2017 r. 7 sal konferencyjnych o powierzchni od 18 m2 do 303m3. Jako pierwszy z hoteli sieciowych posiadamy certyfikat EU Ecolabel w Polsce.

 • Podwale Grodzkie 9, Gdańsk
 • telefon: +48 58 300 60 00
 • e-mail: gdansk@scandichotels.com

Ibis Gdansk Stare Miasto **

Hotel ibis Gdańsk Stare Miasto położony jest tuż przy Gdańskiej Starówce. Do Bazyliki Mariackiej, Fontanny Neptuna i Żurawia tylko kilka minut spacerem. Do Dworca Gdańsk Główny jest 400 metrów. Hotel posiada 120 pokoi i dwie nowoczesne sale konferencyjne. Wszystkie pokoje zaprojektowano w interesującym koncepcie Sweet Room i wyposażono w wyjątkowo wygodne łóżka Sweet Bed. Restauracja ibis kitchen i Bar w modnym stylu Avanzi to doskonałe miejsca na spotkanie.

 • ul. Jelitkowska 20
 • telefon: +48 58 300 67 00
 • e-mail: H9835@accor.com

Mercure Gdańsk Posejdon ***

Witamy w wypoczynkowym Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon, położonym nad brzegiem morza, nieopodal biznesowego centrum Trójmiasta. Otoczony bujną zielenią Hotel Mercure Gdańsk Posejdon położony jest zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży w Jelitkowie, rekreacyjnej dzielnicy Gdańska. Bliskość sopockiego mola i ścieżek rowerowych oraz tereny zielone hotelu zapewniają wspaniałe możliwości rekreacji i odpoczynku. Hotel oferuje 151 wolnych od dymu tytoniowego pokoi, w tym 67 pokoi z dwoma oddzielnymi łóżkami oraz 84 pokoje z łóżkiem małżeńskim, z czego 23 pokoje są łączone i 2 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. 

 • ul . Kapliczna 30
 • telefon: +48 58 511 30 00
 • e-mail: H3391@accor.com

Mercure Gdańsk Stare Miasto

Witamy w czterogwiazdkowym Mercure Gdańsk Stare Miasto, największym gdańskim hotelu, oferującym nowoczesne usługi i komfort wypoczynku w samym sercu miasta wolności. Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto jest położony w centrum miasta, 500m od Dworca PKP Gdańsk Główny, w bezpośredniej bliskości głównych szlaków komunikacyjnych Trójmiasta. Znakomite połączenie z portem lotniczym. Hotel oferuje 281 pokoi: 6 apartamentów, 182 pokoje jedno i dwuosobowe, 93 z dwoma pojedynczymi łóżkami w tym 24 pokoje Privilege. Hotel oferuje 9 klimatyzowanych, wygodnych i funkcjonalnych sal, z których największa może pomieścić 250 osób. Nowoczesne wyposażenie i dopracowana aranżacja przestrzeni gwarantuje sukces w organizacji spotkań, szkoleń, konferencji lub bankietów.

 • ul. Jana Heweliusza 22, 80-890 Gdansk

Mercure Gdynia Centrum ***

Hotel Mercure Gdynia Centrum jest położony w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od plaży. W pobliżu hotelu znajdują się: Bulwar Nadmorski – najpopularniejszy trakt spacerowy w Gdyni oraz przystań jachtowa. Gości spragnionych atrakcji kulturalnych z pewnością ucieszy bliskie sąsiedztwo Teatru Muzycznego, Muzeum Oceanograficznego oraz Muzeum Marynarki Wojennej. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób spędzających nad morzem swój urlop jak i dla tych, którzy podróżują w celach służbowych.Hotel Mercure Gdynia Centrum jest położony w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od plaży. W pobliżu hotelu znajdują się: Bulwar Nadmorski – najpopularniejszy trakt spacerowy w Gdyni oraz przystań jachtowa. Gości spragnionych atrakcji kulturalnych z pewnością ucieszy bliskie sąsiedztwo Teatru Muzycznego, Muzeum Oceanograficznego oraz Muzeum Marynarki Wojennej. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób spędzających nad morzem swój urlop jak i dla tych, którzy podróżują w celach służbowych.

 • ul. Armii Krajowej 22
 • telefon: +48 58 666 30 40
 • e-mail: H3417@accor.com

Sofitel Grand Sopot *****

Położony w sercu najmodniejszego w Polsce bałtyckiego kurortu Sofitel Grand Sopot łączy monumentalny splendor z dotykiem francuskiego szyku. Wznoszący się ponad piaszczystą plażą i sopockim molo historyczny gmach hotelu stanowi jeden z najlepiej rozpoznawalnych widoków polskiego wybrzeża. Tutaj wszystkie uroki Sopotu są na wyciągnięcie ręki.
Pokoje i apartamenty:  84 pokoje w standardzie od Classic po Luxury , 43 apartamenty w standardzie od Junior Suite po Prestige Suite
Cechy charakterystyczne: 5 sal konferencyjnych z naturalnym oświetleniem, w tym ekskluzywne sale typu boardroom, tematyczne przerwy kawowe, które gwarantują spersonalizowany i energetyzujący catering podczas spotkań i konferencji, sala balowa (250 m2), jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce.

 • ul. Powstanców Warszawy 12/14; 81-718 Sopot
 • telefon: 58 520 60 00
 • e-mail: h3419@sofitel.com