Czerwona oznacza Twoją lokalizację. Kliknij prawym przyciskiem na mapie, aby ją zmienić.

Opis

Mr.Shuttle dawniej KrakowShuttle to w pełni licencjonowana, lokalna firma transportowa założona w Krakowie w 2003 roku. Od samego początku specjalizowaliśmy się w profesjonalnym transporcie dla turystów i osób podróżujących służbowo oraz zapewnialiśmy niezawodne i wydajne usługi. Strategia Mr.Shuttle opiera się na nowoczesnym zarządzaniu logistycznym i profesjonalnej obsłudze klienta wraz z doskonałą znajomością lokalnego obszaru transportu, który uczynił nas punktem odniesienia w branży.
Uwielbiamy podróżować i wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i wygody. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą jakość usług w niezawodnych cenach. Mieszkamy w Krakowie i prawdopodobnie znamy każdy zakątek naszego uroczego miasta – naszym celem jest dzielenie się tą wiedzą z odwiedzającymi Kraków. Na życzenie zapewniamy transfer na lotnisko, wspólne i prywatne wycieczki oraz usługi szyte na miarę – w naszej ofercie każdy znajdzie coś interesującego.
Współpracujemy z hotelami, hostelami i apartamentami w Krakowie. Współpracujemy również z międzynarodowymi biurami podróży, pomagając im zorganizować swoje usługi w Polsce. Co jeszcze? Mr.Shuttle współpracował także z Coke Festival w 2007 r., Polską drużyną piłkarską oraz różnymi firmami z Polski. Spełniliśmy wymagania dotyczące licencji na prowadzenie wycieczek, co pozwala nam również organizować wycieczki dla grup. Jesteśmy dumni z naszego dobrze rozwiniętego programu afiliacyjnego, który można łatwo wdrożyć na innej stronie internetowej.