Gdańska Platforma Eventowa
to kompleksowa platforma umożliwiająca sprawną realizację eventów. Rozwiązanie zapewnia organizatorom narzędzia do budowy strony www, rejestracji gości, płatności on-line oraz zarządzania komunikacją z uczestnikami.

Poznaj możliwości systemu


☛ Znaczne skrócenie czasu i usprawnienie procesu rejestracji
☛ Przyspieszona weryfikacja uczestnika z dodatkowymi świadczeniami
☛ Dane uczestników wydarzenia są w pełni bezpieczne

☛ Dostęp do rzeczywistych danych dotyczących zachowania uczestnika
☛ Obsłużysz każde wydarzenie bez względu na liczbę uczestników
☛ Wszystkie narzędzia do realizacji eventu dostępne w jednym miejscu

☛ Stworzenie nowego kanału promocji i budowy świadomości marki
☛ Elastyczna polityka biletowa
☛ Skoordynowane działania promocyjne i kampanie reklamowe 

☛ Budowanie relacji z uczestnikami
☛ Gotowe rozwiązanie na zagospodarowanie czasu wolnego
☛ Wsparcie zespołu Gdansk Convention Bureau

Strefa Organizatora

Poznałeś już najważniejsze korzyści Treevent – teraz pora na wypróbowanie ich w praktyce!
Załóż konto Organizatora i ciesz się nieograniczonymi możliwościami!


Załóż konto organizatora

Aplikacja konferencyjna dla uczestnika

pozwoli Ci w prosty sposób komunikować się z nim w trakcie wydarzenia. Dzięki niej możesz na bieżąco przekazywać wszystkie niezbędne informacje: rejestrację w dniu konferencji, program wydarzenia, listę prelegentów, informacje reklamowe sponsorów, organizację czasu wolnego, a nawet grywalizację – wszystko w jednej aplikacji!

Aplikacja dostępna w systemach Android i IOS

Jesteś organizatorem eventu na mniejszą skalę? Twoi goście to klienci indywidualni, rodziny z dziećmi, koneserzy sztuki, kultury, muzyki? Planujesz spotkanie autorskie, wernisaż, otwarcie/promocję obiektów, recital, spotkania dla dzieci, warsztaty, koncerty itp.? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie idealna! 
Niezależnie od ilości uczestników, musisz zrobić wszystko, aby uczynić swoje wydarzenie wspaniałym i niezapomnianym! Wiemy, że klienci często mają wysokie wymagania, ale nie jest to nic z czym nie dasz sobie rady, a bardzo pomoże Ci w tym nasza platforma eventowa - Treevent.

Sprawdź jak może wyglądać Twoje wydarzenie: 
 
twoje wydarzenie


Planujesz zorganizować prostą konferencję, a może bardziej skomplikowany event? Czy będzie to kilkudniowe spotkanie, połączone z warsztatami, bankietem wieczornym, odbywające się w kilku miejscach oraz z udziałem różnych typów uczestników? Twoi goście, to klienci biznesowi, członkowie stowarzyszeń, środowisko naukowe lub osoby zrzeszone w różnych organizacjach? 
Dobrze znamy zasady organizacji udanych eventów. Wiemy też, że tak naprawdę nie jest istotne kim są goście, ale przede wszystkim to jak zapamiętają Twoje wydarzenie. Jako organizator doskonale rozumiesz, że musisz stanąć na wysokości zadania i dać im ponad 100%. Tu z pomocą przyjdzie Ci Treevent. Zaplanuj, uporządkuj, promuj i realizuj oraz bądź w stałym kontakcie z klientami.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!
 
twoje wydarzenie


Masz w planach organizację eventu na świeżym powietrzu z udziałem publiczności, wystawców, licznych gości oraz imprez towarzyszących? To doskonały pomysł! Gdańsk obfituje w niesztampowe miejsca w otwartych przestrzeniach. Co powiesz na tereny legendarnej Stoczni Gdańskiej? A może coś bliżej pięknego Głównego Miasta? Wybór jest duży, a w jego dokonaniu pomoże Ci niezawodna platforma Treevent. W bardzo prosty sposób, przy pomocy naszego narzędzia, samodzielnie stworzysz swój wymarzony event (uwaga: Treevent niestety nie gwarantuje dobrej pogody, ale i na to są sposoby, a my trzymamy kciuki)

Karta konferencyjna dla uczestnika konferencji

Karta uczestnika

Możesz zamówić od nas komplet kart dla uczestników Twojego wydarzenia. Na karcie zostanie zapisane np.: uprawnienie do odbioru pakietu startowego, wejścia na zamknięte warsztaty, odbiór lunchu, wejście na bankiet oraz oczywiście uprawnienie do wejścia na samo wydarzenie. Karta taka może posiadać swoją indywidualną, dedykowaną szatę graficzną, którą dla Ciebie przygotujemy. Karty sprawdzane są przez obsługę konferencji za pomocą telefonu komórkowego z naszą aplikacją weryfikacyjną (Veryfikator). Dzięki użyciu kart i aplikacji będziesz wiedział dokładnie ile osób faktycznie zjawiło się na Twoim wydarzeniu oraz z których paneli lub wydarzeń skorzystali. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android i IOS.

Karta Turysty

Zależy nam, aby uczestnicy Twojego wydarzenia zostali w Gdańsku jak najdłużej i mogli poczuć magię naszego miasta. W związku z tym, oferujemy, specjalnie dla Twoich gości, dedykowany pakiet rabatów i bezpłatnych wejść, które możesz dodać do kart swoich uczestników. Dodatkowo, w każdej chwili, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub w punktach informacji turystycznej, uczestnicy będą mogli samodzielnie doładować swoją kartę biletem komunikacji miejskiej lub dokupić atrakcje z bogatej oferty turystycznej Gdańska. Wydarzenia Płatne
 • Prowizja 2.5% (z kontem PRZELEWY24)
 • Bez abonamentu i ukrytych opłat
 • Dedykowana podstrona wydarzenia
 • System rejestracji uczestników
 • Aplikacja mobilna dla uczestników
 • Aplikacja mobilna dla organizatora
 • Pakiet narzędzi statystycznych
!
Wydarzenia
Bezpłatne
 • Bez prowizji i abonamentu
 • Dedykowana podstrona wydarzenia
 • System rejestracji uczestników
 • Aplikacja mobilna dla uczestników
 • Aplikacja mobilna dla organizatora
 • Pakiet narzędzi statystycznych

chcesz skorzystać z systemu?
Napisz do nas

gcb@visitgdansk.com
Wydarzenie płatne
 • Prowizja 5% (bez konta PRZELEWY24)
 • Bez abonamentu i ukrytych opłat
 • Dedykowana podstrona wydarzenia
 • System rejestracji uczestników
 • Aplikacja mobilna dla uczestników
 • Aplikacja mobilna dla organizatora
 • Pakiet narzędzi statystycznych