PCO > Restauracja Filharmonia

Restauracja Filharmonia

ul. Ołowianka 1, Gdańsk
+48 799 000 003
+48 604 548 939
marketing@restauracjafilharmonia.pl
www.restauracjafilharmonia.pl

image

Restauracja Filharmonia to niezwykłe miejsce na terenie Trójmiasta, które oczaruje Państwa bogactwem smaków oraz zróżnicowanych aromatów. Oferujemy catering na imprezy rodzinne oraz firmowe, który przygotowywany jest przez prawdziwych pasjonatów gotowania i wirtuozów smaku. Jesteśmy otwarci na indywidualne preferencje oraz oczekiwania Klientów korzystających ze świadczonych przez nas usług. 

Jako firma cateringowa działamy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz okolic – Bytów, Kościerzyna, Kartuzy, Słupsk). Zapewniamy pyszne, efektownie wyglądające posiłki na przyjęcia o charakterze rodzinnym lub firmowym, na przykład wigilie, szkolenia, konferencje, jak również studniówki czy klasyczne przyjęcia o charakterze koktajlowym. Często jesteśmy wybierani również do przygotowywania cateringu na grilla, ale także na eleganckie bankiety, w przypadku których Klienci nastawieni są na wykwintne jedzenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz profesjonalnym zapleczem kuchennym, co umożliwia nam przygotowywanie kompleksowych ofert na przyjęcia, konferencje czy spotkania. 

Restauracja Filharmonia zapewnia sprawdzony catering na imprezy firmowe oraz rodzinne, ale zaprasza również do efektownych wnętrz Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, gdzie pomieści się aż 1200 osób.

Wróć