PCO > Hit The Road Travel

Hit The Road Travel

image

Nasze biuro podróży specjalizuje się w obsłudze grup zorganizowanych, głównie ze Skandynawii – Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. Organizujemy konferencje, kongresy, wyjazdy integracyjne, wycieczki szkolne, wizyty studyjne oraz wycieczki typowo turystyczne. Przede wszystkim staramy się zapraszać naszych Gości do Gdańska, Trójmiasta oraz naszego regionu, jednak jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę w każdym miejscu w Polsce. Organizujemy także pełne atrakcji, wycieczki objazdowe po Polsce. U nas zamówisz przewodnika w językach skandynawskich a także w języku angielskim i polskim. Zapewniamy bogatą ofertę zajęć integracyjnych (team building). Staramy się wyjść poza standardową ofertę turystyczną – nasze propozycje wycieczek można sprawdzić na stronie www w dziale wycieczki tematyczne. Każdą grupę traktujemy w indywidualny sposób i naszą ofertę dostosowujemy do oczekiwań, jak i budżetu danej grupy. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.
Dla naszych Klientów z Polski oferujemy także wycieczki firmowe i konferencje oraz wyjazdy turystyczne do Skandynawii. Szczególnie polecamy rejsy konferencyjne do Szwecji oraz wyjazdy studyjne połączone z analizą dobrych praktyk w krajach skandynawskich.

Mając na celu zrównoważony rozwój społeczności regionu, korzystamy z usług oferowanych przez najlepsze lokalne restauracje i hotele. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami autobusowymi, promowymi i lotniczymi.

„Tam, gdzie rosną poziomki” to nie tylko tytuł znanego filmu Ingmara Bergmana. Tak nasi sąsiedzi ze Skandynawii określają ulubione miejsce, do którego chętnie się wraca, chociaż nie jest powszechnie znane i doceniane.

Odkryj z nami swoje poziomkowe miejsce w Skandynawii czy Polsce. Sprawdź nas!

Wróć
Take me there!