Aktualności > X Hotel Meeting odbędzie się 12 maja w Gdańsku!

X Hotel Meeting odbędzie się 12 maja w Gdańsku!

(2022-04-27)

Jubileuszowa, X edycja konferencji Hotel Meeting odbędzie się 12 maja w Gdańsku w Hotelu Almond Business&Spa. Wydarzenie w całości poświęcone będzie roli ludzi w hotelarstwie.

„Zawsze traktuj swoich pracowników tak, jakbyś chciał, aby oni traktowali Gości.” – Stephen R. Covey

Każdy przyzna, że o jakości usług nie świadczą drogie żyrandole czy sofy, ale kompetentny personel, który potrafi sprawić, aby gość poczuł się wyjątkowo i jego doświadczenie z pobytu było niezapomniane. To personel sprawia, że goście wracają do hotelu i rekomendują go innym. Zatem konferencja poświęcona będzie w całości najważniejszemu elementowi biznesu hotelowego jakim jest personel oraz menedżerowie.

Wydarzenie tym razem poprowadzi Rafał Pasenik, doskonale znany trener i szkoleniowec, który na co dzień pracuje z liderami i personelem biznesów branży HoReCa. Jego szkolenia dedykowane są osobom początkującym jak i bardzo doświadczonym. Jego klientami są najlepsi w branży: Puro Hotele, Hotele SPA Dr Irena Eris, Accor Academie Poland and Baltic States, Orbis Hotel Group, Restaurators Podlaszewscy, Condohotels Management, Dwór Złotopolska Dolina i Mansion House, M. Wachowicz i Wspólnicy, Folklor Kulinarny Radosław J. Fronc i Wspólnicy i wielu innych. Pracuje tam gdzie człowiek jest w centrum – Pracownik i Gość.

Drugim prowadzącym będzie tradycyjnie Rafał Krzycki, organizator konferencji oraz wydawca portalu Horeca Business Club. Postanowił, że jubileuszowa edycja będzie poświęcona właśnie ludziom, którzy tworzą atmosferę, jakość usług, doświadczenia i gościnność, czyli wszystko co jest najważniejsze w hotelarstwie.

Tematykę konferencji współtworzyła Rada Programowa składająca się z doświadczonych hotelarzy, wszystko po to, by było to wydarzenie przygotowane przez hotelarzy dla hotelarzy. Program podzielono na 5 bloków:
I – Jak wynagradzać, by motywować, nie mieć rotacji w zespole i nie pójść z torbami.
II – Różnice pokoleniowe, czyli jak dopasować styl zarządzania.
III – Jak wykorzystać wiedzę o najnowszych badaniach nad mózgiem, aby Twój Gość czuł się wyjątkowo w Twoim hotelu.
IV – Zarządzanie kryzysowe w ramach HR.
V – Hyde Park, czyli format dyskusji, który został pierwszy raz wprowadzony podczas grudniowej konferencji, a od razu otrzymał najwyższe noty.

Szczegóły przygotowanej tematyki dostępne są na stronie Hotel Meeting.

Bilety w najniższej cenie dostępne są do 12 kwietnia 2022 r. Hotelarze mają do wyboru trzy rodzaje biletów:
– bilet na konferencję w cenie 299 pln netto
– bilet na konferencję oraz Hotelowe Party – 449 pln netto
– bilet All Inclusive, czyli na konferencję, Hotelowe Party oraz nocleg w Hotelu Almond**** lub Hotelu Number One*** (do wyboru) – od 599 pln netto

Strona konferencji Hotel Meeting oraz rejestracja na wydarzenie.

Wróć