Aktualności > TEDxDługaSt – zapraszamy już 17 października!

TEDxDługaSt – zapraszamy już 17 października!

(2021-09-30)

Komunikacja, cyfryzacja, ochrona zdrowia, prywatność, a także… pustynia! To tylko niektóre dziedziny prelegentów najbliższej konferencji TEDx w Trójmieście. TEDxDługaSt odbędzie się na żywo już 17 października w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku!
 
Mottem każdej konferencji TEDx są “idee warte szerzenia”. Tematem przewodnim TEDxDługaSt jest zmiana. Zmiana, która zachodzi lub zajść powinna w otaczającym nas świecie, żeby stawał się bardziej ludzki, bardziej świadomy i po prostu lepszy. Dwunastu prelegentów z różnych światów - a wśród nich m.in. Prof. dr. hab Marcin Matczak, Natalia Hatalska, Michał Kosiński czy Sylwia Królikowska - staną na czerwonej kropce i podzielą się swoimi ideami. Ideami ważnymi zarówno z perspektywy lokalnej, jak i perspektywy świata. 
 
TEDx to konferencje lokalne, organizowane na licencji i przy zachowaniu wartości amerykańskiej marki TED. TEDx to przestrzeń społecznie ważna. Ważna ponieważ idee na niej prezentowane są iskrą, która rozpala ogień zmian w lokalnej społeczności. Społeczności, która przecież jest w stanie najlepiej rozpoznać ich wartość i dopasować je do własnych potrzeb. Czasem do wielkich zmian w naszym najbliższym środowisku potrzeba jedynie kilku otwartych umysłów, które będą z idei zrobić coś rzeczywistego - podsumowuje Mateusz Pawłowski, organizator konferencji TEDxDługaSt.
 
Bilet na wydarzenie można kupić za pośrednictwem portalu evenea [https://app.evenea.pl/event/tedxdugast2021/] . Konferencja TEDxDługaSt, będzie zorganizowana na żywo, czyli w takiej formie, która doprowadziła do jej globalnej popularności. Do zobaczenia!
 
Więcej informacji:
www.facebook.com/TEDxDlugaSt/
www.linkedin.com/company/tedxdługast/

 

Wróć