Aktualności > 15.11 szkolenie | Budowanie zespołów i rozwój pracowników

15.11 szkolenie | Budowanie zespołów i rozwój pracowników

(2019-11-08)

Podczas szkolenia nauczysz się jak łatwo identyfikować style komunikacyjne u innych, aby móc skutecznie zarządzać zespołem, a także sprawnie rozpoznawać potrzeby swoich klientów. Dodatkowo, skupimy się na tym jak budować i wdrażać skutecznie projekty w zakresie zarządzania talentami i rozwoju pracowników w zależności od etapu rozwoju, na którym się znajdują. Poznamy metody rozwoju własnych talentów, odpowiemy sobie na pytanie jak ich nie marnować, a jak z nich odpowiednio korzystać.

​Szkolenie poprowadzą:

Anna Flis - współzałożycielka i Partner Zarządzający Training Designers oraz COO Expertsender Wieloletni Dyrektor Zarządzający w finansowych biznesach General Electric. Współtwórca międzynarodowego programu Transformacja HR. Certyfikowany konsultant MindSonar Efektywna liderka z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric, która sprawdziła się w wielu obszarach organizacji takich jak: Sprzedaż, Marketing, HR, L&D, Talent Management, Operacje, Call Center, Windykacja, CRM, PM/IT.

Jowita Spychalska - partner Zarządzający Training Designers, współtwórca międzynarodowego programu Transformacjahr.com i Klubu HR przy Olivia Business Centre w Gdańsku. Menedżer i mentor z 13letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji General Electric w obszarach Operacji, Call Center, Sprzedaży i Talent Management. Project Manager w metodologii Prince2, certyfikowany konsultant Belbin Praktyk i ekspert w budowaniu i zarządzaniu różnorodnych i wielopokoleniowych zespołów a także efektywnych procesów w środowisku nieustannej zmiany, transformacji, restrukturyzacji i fuzji. Twórczyni wewnętrznych i zewnętrznych zespołów contact center i call center Zaprojektowała i kierowała procesami podnoszącymi kwalifikacje i rozwój sił sprzedaży w branży finansowej dla ponad 2000 osób, wspierającymi osiągnięcie założonych wyników i celów biznesowych oraz kształtowanie modelu kultury sprzedażowej w organizacji. Projektantka programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej; pasjonatka komunikacji skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Termin: 15 listopada, 8.30 Hard Rock Cafe (Długi Targ).
Organizator: Gdansk Convention Bureau

Wróć