Aktualności > 19.11 szkolenie | Crowd.Academy

19.11 szkolenie | Crowd.Academy

(2019-11-08)

Jeśli zastanawiasz się czy crowdfunding jest dla Ciebie, jak przygotować kampanię, jaki należy zrobić pierwszy krok, kiedy planować i realizować działania, z jakich elementów powinien składać się Twój projekt, z kim współpracować - to wydarzenie jest dla Ciebie!

Crowd.Academy to pierwszy w Polsce projekt stworzony poprzez współpracę dwóch agencji crowdfundingu. Głównym założeniem Crowd.Academy jest edukacja w zakresie gospodarki współpracy, promocja rozwiązań społecznościowych i przekazywanie dobrych nawyków związanych z budową projektów. 

Szkolenie poprowadzą:

Agnieszka Płoska - uczy realizacji kampanii crowdfundingowych. Jest kreatorką i inspiratorką. Patrzy na życie z uważnością wierząc w niemożliwe. Jej przygoda z alternatywnym finansowaniem przedsięwzięć rozpoczęła się w 2009 roku. Z crowdfundingiem związana od 2014 roku, i od tego czasu doradziła blisko 150 projektom, realizując kampanie na ponad 100 tyś zł rocznie. Ma na koncie sukcesy, ale też spore porażki, z których wyciągnęła bezcenne lekcje. 

Jan Nostitz-Jackowski - twórca kampanii crowdfundingowych. Człowiek kochający życie w biegu i uwielbiający kreatywne podejście do biznesu. Przez lata doradzał projektodawcom w zbiórkach finansowania społecznościowego, by w 2017 roku oficjalnie otworzyć własną agencję crowdfundingu. Od tego czasu pomógł dziesiątkom projektów, często budując całe przedsięwzięcia od zera. Pomimo awersji do określenia "startup", zaangażowany w kilka międzynarodowych projektów.

Weź udział w pierwszym szkoleniu organizowane przez Crowd.Academy we współpracy z Gdańskim Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER
19.11 godzina 18:00
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. 
Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. 

 

Wróć